Pacientų maitinimas sveikatos priežiūros ir globos įstaigose

Pacientų maitinimas sveikatos priežiūros ir globos įstaigose

Teikiame maitinimo paslaugas ligoninių pacientams. Maistas gaminamas pagal paskirtas gydytojų dietas, medžiagų apykaitos sutrikimus ir organizmo maistinių medžiagų poreikį.

Valgiaraščiai sudaromi atsižvelgiant į rekomenduojamas suaugusiems ir vaikams paros energijos ir maistinių medžiagų normas vienam pacientui, esančias sveikatos priežiūros įstaigoje, patvirtintas Lietuvos Respublikos Lietuvos sveikatos apsaugos ministro.

Remiantis pagrindine dieta ir jos modifikacijomis, kiekvienai dietai parenkami tinkami, vengtini bei eliminuojami maisto produktai.

Dietų pritaikymas yra įvairių formų: maisto konsistencijos pokyčiai, specifinių maisto produktų eliminavimas, padidintas ar sumažintas maisto medžiagų kiekis, maisto kiekio ir valgymo dažnumo suderinimas.

Globos įstaigų maitinimo paslaugų organizavimas: vaikų globos namuose, senelių namuose.

Maitinimas vyksta globos įstaigų valgyklose. Valgyklose yra sudarytos tinkamos sąlygos maistui ruošti, atnaujinta technologinė įranga ir šaldymo įrenginiai aprūpinama reikiamu inventoriumi, indais.

Vaikų globos namuose maitinimas organizuojamas atsižvelgiant į vaikų amžiaus grupes bei sveikatai palankios mitybos principus ir taisykles. Vaikai maitinami visus metus, keturis-šešis kartus per dieną, pagal įmonės mitybos specialistų sudarytus valgiaraščius, kurie yra patvirtinti įstaigos vadovo ir suderinti su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.

Jei domina CNC Catering maitinimo paslaugos susisiekite žemiau nurodytais kontaktais arba užpildykite užklausos formą

Nemokamas kokybės telefono numeris: 8 800 51010

Tel./faksas +370 445 51132
Mob. Tel. +370 612 10142
El. paštas info@cnc-catering.lt